- з питань законності, регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування та захисту прав людини:

Федоришин Ігор Ярославович    - голова  
Серняк Олег Ігорович    - заступник голови
Клейнота Галина Богданівна    - секретар
члени комісії:    
Бринзей Галина Миколаївна   

- з питань бюджету:

Сеньків Михайло Ярославович    - голова  
Вацеба Іван Ярославович    - заступник голови
Атаманчук Любов Зеновіївна    - секретар
члени комісії:    
Бойчук Володимир Тарасович    
Гурик Тарас Зіновійович    
Візінський Олександр Михайлович    
Войтик Вадим Геннадійович    
Рев’юк Андрій Романович    
Семків Ігор Романович    
Стефанишин Володимир Петрович    

- з питань економіки, промисловості, сільського господарства та інвестицій:

Головенський Олег Миколайович    - голова  
Заставна Надія Іванівна    - заступник голови
Латишевська Ірина Ярославівна    - секретар
члени комісії:    
Винник Богдан Іванович    
Лутчин Богдан Іванович    
Сегін Андрій Ігорович    

- з питань майна та земельних відносин:

Озарко Володимир Іванович    - голова  
Шутка Віктор Михайлович    - заступник голови
Смушак Михайло Володимирович    - секретар
члени комісії:    
Білецька Ірина Мирославівна    
Весна Світлана Володимирівна     
Висоцька Юлія Василівна    
Петришин Василь Миколайович    
Рудницький Орест Миколайович    
Яковин Роман Мирославович    

- з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та опіки над ветеранами УПА, ветеранами російсько-української війни та учасниками бойових дій:

Матейко Мирон Федорович    - голова  
Борецька Галина Йосифівна    - заступник голови
Кліщ Микола Миколайович    - секретар
члени комісії:    
Макар Микола Іванович    
Денисюк Віктор Миронович    
Пліс Марія Богданівна     
Сатур Дмитро Юрійович    

- з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту:

Козак Андрій Романович    - голова  
Винник Наталія Ігорівна    - заступник голови
Ільчук Христина Василівна    - секретар
члени комісії:    
Вацеба Віра Михайлівна    
Дейчаківський Ігор Іванович    
Кіф’як Іван Михайлович     
Круп’як Леся Володимирівна     
Трач Василь Іванович    

- з питань екології та раціонального природокористування:

Гавриш Петро Орестович    - голова  
Проценко Марія Іванівна    - заступник голови
Дротянко Вікторія Володимирівна    - секретар
члени комісії:
Гаєвський Сергій Броніславович
Лукинів Ігор Михайлович
Магун Михайло Ярославович
Назар Михайло Мирославович
Соболь Василь Васильович