- з питань законності, регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування та захисту прав людини:
Федоришин Ігор Ярославович - голова
Серняк Олег Ігорович - заступник голови
Клейнота Галина Богданівна - секретар
члени комісії:
Бринзей Галина Миколаївна
- з питань бюджету:
Сеньків Михайло Ярославович - голова
Вацеба Іван Ярославович - заступник голови
Атаманчук Любов Зеновіївна - секретар
члени комісії:
Бойчук Володимир Тарасович
Гурик Тарас Зіновійович
Візінський Олександр Михайлович
Войтик Вадим Геннадійович
Рев’юк Андрій Романович
Семків Ігор Романович
Стефанишин Володимир Петрович
- з питань економіки, промисловості, сільського господарства та інвестицій:
Головенський Олег Миколайович - голова
Заставна Надія Іванівна - заступник голови
Латишевська Ірина Ярославівна - секретар
члени комісії:
Винник Богдан Іванович
Лутчин Богдан Іванович
Сегін Андрій Ігорович
- з питань майна та земельних відносин:
Озарко Володимир Іванович - голова
Шутка Віктор Михайлович - заступник голови
Смушак Михайло Володимирович - секретар
члени комісії:
Білецька Ірина Мирославівна
Весна Світлана Володимирівна
Висоцька Юлія Василівна
Петришин Василь Миколайович
Рудницький Орест Миколайович
Яковин Роман Мирославович
- з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та опіки над ветеранами УПА, ветеранами російсько-української війни та учасниками бойових дій:
Матейко Мирон Федорович - голова
Борецька Галина Йосифівна - заступник голови
Кліщ Микола Миколайович - секретар
члени комісії:
Макар Микола Іванович
Денисюк Віктор Миронович
Пліс Марія Богданівна
- з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту:
Козак Андрій Романович - голова
Винник Наталія Ігорівна - заступник голови
Ільчук Христина Василівна - секретар
члени комісії:
Вацеба Віра Михайлівна
Дейчаківський Ігор Іванович
Кіф’як Іван Михайлович
Круп’як Леся Володимирівна
Трач Василь Іванович
- з питань екології та раціонального природокористування:
Гавриш Петро Орестович - голова
Проценко Марія Іванівна - заступник голови
Дротянко Вікторія Володимирівна - секретар
члени комісії:
Гаєвський Сергій Броніславович
Лукинів Ігор Михайлович
Магун Михайло Ярославович
Назар Михайло Мирославович
Соболь Василь Васильович