Центр протидії дезінформації пояснює: термін «фейк-клікбейт»

Ознаки «фейку-клікбейту»:

текст заголовку повідомлення може містити слова «шок», «сенсація», «терміново»;

Постановою КМУ від 20 березня 2022 року № 331 визначений Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

У ці непрості часи неабияк важливо у разі непередбачуваних ситуацій вчасно отримати допомогу. Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Держспецзв’язку разом з операторами проводить серйозну роботу з резервування каналів для спеціальних служб, передусім ДСНС.

Від початку активного вторгнення росії на територію України значно зросла кількість інформаційно-психологічних операцій ворога. Ми отримуємо багато повідомлень про масові розсилання із закликами до українських військових – здаватися.

Держспецзв’язку наголошує: кібергігієна особливо важлива у період війни. Ворог робить усе, щоб здобути перевагу не лише на полі бою, а й в інфопросторі.

На початку широкомасштабної збройної агресії росії в Україні налічувалося майже 500 тисяч ветеранів, які мали статус учасника бойових дій. Переважна більшість з них знову стала на захист країни, однак після перемоги кількість Захисників і Захисниць збільшиться в рази (повідомляє Урядовий портал).

За час повномасштабної війни ми переконалися, що така звичайна річ, як телефон, може допомогти знищити колону окупанта чи виявити ДРГ, дозволяє підтримувати зв'язок із людьми, які потрапили в оточення ворога, та навіть рятувати життя.

Про це повідомив Заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

Скористатись сервісом можна за посиланням https://customs.help.gov.ua/ukr/import-notification

У цей складний час безперервної дезінформації з боку росії та популяризації Telegram як найактуальнішого джерела інформації пропонуємо вам такі офіційні верифіковані Telegram-канали державних установ:

#ЦПД_нагадує: окупанти готують провокації та обстріли 8-9 травня.

❗️Закликаємо не нехтувати сигналами повітряних тривог та негайно слідувати до укриттів.

Утримайтесь від оцінок бойових дій, рішень командирів та не поширюйте свої прогнози як безапеляційно доконаний факт майбутнього!

Лише вище військове керівництво має повну інформацію про воєнні дії та може робити достовірні прогнози.