Відповідно до п. 4 ст. 46, п. 6 ст. 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати чотирнадцяту сесію районної ради у середу, 12 жовтня 2022 року, о 10:00 годині, в сесійній залі першого поверху адміністративного будинку Івано-Франківської обласної ради (вул. Грушевського, 21).

Хто може отримати психологічну та правову допомогу?

Люди з інвалідністю, близькі родичі та опікуни(-ки), які знаходяться закордоном чи в Україні. Допомога може надаватись як дорослим, так і за потреби дітям.

1 вересня відзначається День знань. У багатьох країнах світу, і в України зокрема, діти йдуть до навчальних закладів. Тому саме заздалегідь варто нагадати малечі та школярам про важливі навички, які зроблять навчальний процес і перерви більш безпечними.

Безпека у кіберпросторі під час онлайн-навчання: головні правила для дітей та батьків

Першого вересня розпочинається навчання у школах, проте багато учнів через воєнний стан вчитимуться дистанційно. Подбайте про безпеку дітей в онлайн-просторі. Держспецзв’язку нагадує головні правила, які допоможуть захистити школярів у інтернеті.

Дорогі краяни!

Щиро вітаємо Вас з Днем Державного Прапора України та з 31-ю річницею Дня Незалежності України, зі святом незламності, єдності, Днем нескореності й одвічної жадоби українського народу до волі!

В цей непростий час, коли відстоюємо майбутнє наших наступних поколінь у жорстокій війні з московитами, щиро бажаємо усім твердості духу, непохитності в натхненній спільній праці на перемогу нашого народу над лютим ворогом!

Схилімо голови в скорботі за кожним, хто пожертвував життям в борні за незалежну Україну, оберігаймо й примножуймо славу Героїв України!

Обов’язково здолаємо ворога спільними зусиллями й вірою, підтримкою усіх захисників нашої держави!

Слава Україні!           Героям слава!

 

З повагою

 

Заступник голови районної ради                Лідія ЧЕКАЙЛО

Від початку вторгнення рашистів, Центр у співпраці з партнерами та читачами здійснює постійний моніторинг, фіксацію та знищення ворожих ресурсів в інформаційному просторі.

Більшість Telegram-каналів вже змінили риторику на проукраїнську, хоча досі існують ті, хто підтримує ворога.

Центр протидії дезінформації при РНБО України спростовує основні фейки про звільнення з роботи у воєнний час.

Фейк 1

Робітник не з’являється на роботі, а телефон вимкнений. Такого працівника неможливо звільнити.

SMS-розсилка від «Cyberpolice» є достовірною і кожен може долучитись до спільної перемоги над ворогом

08.08.22 Кіберполіція запустила SMS-розсилку, в якій повідомляється про чат-бот, створений для перевірки та блокування ресурсів, що поширюють фейки та пропаганду.

Центр протидії дезінформації при РНБО України SMS-розсилка від «Cyberpolice» є достовірною і кожен може долучитись до спільної перемоги над ворогом.

21 липня 2022 року за участю депутатів районної ради, голови районної державної адміністрації Олександра Ярощука відбулась тринадцята сесія районної ради восьмого демократичного скликання.

З початком бойових дій на території нашої країни життя мільйонів жителів України докорінно змінилося. Головним пріоритетом кожного  стало завдання як вижити та захистити себе, своїх близьких і майно.