У суботу, 15 травня 2021 року, на базі ВСП “Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання” відбулася ІХ обласна спартакіада між командою депутатів обласної ради та збірними командами, сформованими з депутатів місцевих рад шести районів Прикарпаття.

Під час змагань команди виборювали спортивну першість у п’яти видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шашки та шахи.

За підсумками змагань з усіх видів спорту найбільшу кількість очок здобула збірна команда Івано-Франківського району, посівши І місце у загальнокомандному заліку:

З числа переможців у всіх видах спорту буде сформована збірна команда Івано-Франківської області, яка представить Прикарпаття на VІ Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів. З числа депутатів Івано-Франківської районної ради до участі у змаганнях делеговано Ігоря Лукиніва.