Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом, утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові. Як страсною Христовою смертю здійснено наше спокутування, так Його Воскресінням дароване нам вічне життя, коли Великдень став днем спасіння людства.

Диво Христового Воскресіння об’єднує всіх нас у вірі перемоги добра над злом, життя над смертю, а української нації – над одвічним її ворогом. Сьогодні ми відкриваємо Господу свої душі, просимо наповнити їх вірою, надією, незламним духом щирості, любов’ю до ближнього, витривалістю у борні за вільну Україну і дякуємо Синові Божому за те, що в часі важких випробувань завжди відчуваємо його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно віримо – Господь не залишить нас. І саме Великдень нагадує про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації, особливо тепер – у час боротьби за нашу єдину незалежну, суверенну державу.

Тож з нагоди Великодніх свят щиро вітаємо вас зі світлим святом Пасхи! Зустрічаймо його з чистими душами й добрим сумлінням. Хай передзвін великодніх дзвонів принесе вам лише благі вісті, а серця наповняться радістю, хай непохитна віра в Господа допомагає вам у всіх починаннях. Щастя вам, добробуту, земних благ, духовного розвитку, Божого промислу у всіх справах, радості Великоднього торжества, міцної віри і безмежної любові. Хай кожного воїна – захисника нашої держави – дочекаються живим і здоровим його рідні, хай небо буде мирним для всіх нас, а ворог буде знищеним!

Як світло перемогло темряву, а Христос – смерть, так і Україна переможе в одвічній борні за свою свободу й незалежність!

Христос воскрес!             Воістину воскрес!

З повагою

 

Голова районної ради                                  Василь ПОПОВИЧ