13 грудня 2021 року в рамках відзначення 10-ліття Івано-Франківської Митрополії УГКЦ до Івано-Франківська завітав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук.

Керівництво обласної, районної та міської влади Івано-Франківська зустрічало почесного гостя та вітало незмінного протягом десятьох років архієпископа і митрополита Івано-Франківського УГКЦ Володимира Війтишина з 10-річчям відповідальної митрополичої місії.

На початку свого візиту Предстоятель, разом з присутніми архієреями та священнослужителями, освятив нові горельєфи на Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового. Горельєфи присвячені пам’яті двох підпільних єпископів УГКЦ – Владики Павла Василика та Владики Софрона Дмитерка. Впродовж часів, коли Церква перебувала в нелегальному становищі, обидва сповідники віри багато потрудилися, щоб тут, на Прикарпатті, й надалі поширювалось Боже слово та здорова наука Церкви.

Після освячення в головній святині нашого міста розпочалася Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Святослав Шевчук. Разом з ним молилися Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Владика Володимир Війтишин, Архієпископ і Митрополит Львівський Владика Ігор Возняк, Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Владика Василій Семенюк, Єпарх Коломийський Владика Василій Івасюк, Єпарх Чернівецький Владика Йосафат Мощич, Єпарх Сокальсько-Жовківський Владика Михаїл Колтун та його помічник Владика Петро Лоза, Єпарх Самбірсько-Дрогобицький Владика Ярослав Приріз та його помічник Владика Григорій Комар, Єпарх Бучацький Владика Дмитро Григорак, Єпарх Стрийський Владика Тарас Сеньків та його помічник Владика Богдан Манишин, Екзарх Одеський Владика Михаїл Бубній, Екзарх Харківський Владика Василій Тучапець, численно зібрані священнослужителі та вірні з усіх куточків Прикарпаття.